Hakkımızda

konya_celik_cephe_001

Keşfinden bugüne, endüstrideki kullanım alanlarının genişlemesinden her geçen gün memnun olduğumuz çelik ve takım çelikleri konusunda, kalite anlayışı ile bugüne kadar sizlere en kaliteli hizmeti verme çabasını her zaman taşıyan deneyimli firmanız:
Konya Çelik…
Geçmişten gelen bilgi ve deneyimimizi belirli alanlara odakladık ve güzide şehrimiz Konya’da yakın bir geçmişte hizmet vermeye başladık. Ülkemizin kalkınmasında bizlerde sürecin bir parçası olmayı, kaliteli çelik malzeme tedariğinde ve kalıp elemanlarında aktif rol oynamayı kendimize misyon edindik.

Rekabet artık, kaliteli malzeme tedariği, hızlı teslimat ve müşterinin gülen yüzü ile de yakından alâkalı bir anlayışa dönüşmüştür.

Sektörde hizmet verdiği ilk günden beri her zaman bu anlayışa sahip olan Konya Çelik, her geçen gün artış gösteren müşteri portföyüne, hep aynı felsefe ile yaklaşmaya devam etmektedir:

“Gelişen insan, gelişen toplum ve gelişen sanayide itibarlı ve nitelikli bir yere sahip olmak”

Web sitemizi hazırlarken, Türkiye sanayiinde en çok kullanılan, temini ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerle ilgili bilgi vermeye çalıştık. Sitedeki bilgiler firmamızın güncel ürün bilgisine dair bilgi vermektedir. Bununla ilgili olarak daha güncel bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.